Jaką grę lotto warto wybrać?

Obecnie wiele osób decyduje się na zawieranie zakładów lotto. Obstawianie liczb pozwala na zdobycie wysokich wygranych. Którą z gier warto jest wziąć pod uwagę, jeśli liczy się nie tylko na duże, ale także na mniejsze zyski?
Prawdopodobieństwo trafienia głównych wygranych w grach lotto zostało już dawno obliczone. Prawdopodobieństwo to waha się od kilkuset tysięcy do kilkudziesięciu milionów w zależności od wybranej gry. Osoby, które chcą grać często, a jednocześnie zapewnić sobie przynajmniej częściowy zwrot wybierają więc zazwyczaj grę multi multi.

 

Multi multi to jedna z oferowanych przez lotto gier. Obstawić można od jednej do dziesięciu liczb. Dzięki temu można zapewnić sobie większe prawdopodobieństwo jakiejkolwiek wygranej. Należy jedynie pamiętać o tym, iż losowania multi multi odbywają się dwa razy dziennie. Oprócz standardowej gry można również wybrać losowanie z tak zwanym plusem. Aby wygrać więcej konieczne jest wtedy wytypowanie liczby, która wypadła na samym końcu losowania. Wyniki multi multi zaraz po losowaniu można znaleźć przede wszystkim na głównej stronie lotto, ale także na wielu innych stronach, które służą do obstawiania