Jak wytypować dobre liczby w dużym lotku?

Wiele osób marzy o tym, aby trafić sześć wylosowanych liczb w dużym lotku. Niestety prawdopodobieństwo trafienia jest niezwykle niskie, dlatego też tak często pojawiają się kumulacje. Czy istnieją sposoby na zwiększenie szansy na trafienie w tej grze?
Niektórzy gracze uważają, że można zwiększyć szansę na wygraną obserwując tak zwane zimne i gorące liczby. Liczby gorące to najczęściej powtarzające się liczby w lotto. Liczby zimne to te, które pojawiają się rzadko lub wcale. Według niektórych metod typowania kombinacja liczb zimnych, gorących i neutralnych może zwiększyć szansę na zwycięstwo.

 

Liczby te można znaleźć między innymi na oficjalnej stronie lotto.
Decydując się na ten sposób typowania należy pamiętać, że matematyka jest nieubłagana i zwycięska może okazać się zupełnie inna kombinacja liczb. Ponadto aby losowanie przebiegało w sprawiedliwy sposób zestawy kul są dość często zmieniane, co zazwyczaj utrudnia typowanie liczb na podstawie statystyk. Lepszym sposobem na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej jest gra systemowa, która pozwala na skreślenie większej liczby numerów.